Jakość w nauczaniu

Ważne wydarzenie w naszej szkole! Egzaminy CAMBRIDGE!

W naszej szkole i po raz pierwszy w Nysie dziś, 5 czerwca w sobotę, odbyły się egzaminy Cambridge. Uczniowie mieli możliwość potwierdzenia praktycznej znajomości języka angielskiego na trzech poziomach językowych; A2 (Key), B1 (Preliminary) oraz B2 (First). Międzynarodowy certyfikat, który otrzymają zdający jest ważny bezterminowo i honorowany na całym świecie. 

Egzamin składa się z kilku części. Od kandydatów wymaga się umiejętności słuchania i czytania ze zrozumieniem, pisania, użycia struktur językowych w praktyce a część ustna polega na rozmowie z egzaminatorem oraz na konwersacji z drugim zdającym. Wszystkie materiały opierają się na autentycznych sytuacjach językowych tak, aby swoją wiedzę można było od razu wykorzystać do skutecznej komunikacji poza szkołą. Skierowany jest on do osób, które myślą o nauce w wymarzonej szkole, czy studiach, chcą swobodnie i biegle rozmawiać po angielsku lub chcą pracować w międzynarodowej firmie.
 
  Mamy wielką satysfakcję, że tak wielu uczniów naszej szkoły wzięło w nim udział, jesteśmy bardzo z nich dumni a wymagającym nauczycielom wdzięczni za właściwe przygotowanie i zaangażowanie.
GRATULUJEMY!!!!

Cambridge English Qualifications uznawane są przez tysiące uczelni i pracodawców na całym świecie za rzetelne potwierdzenie znajomości języka angielskiego i tworzone z myślą o nauczaniu praktycznego języka. Dla nas uczenie się języka angielskiego to coś więcej niż oceny i egzaminy. To przede wszystkim systematyczne rozwijanie sprawności językowych i nabieranie pewności w praktycznym posługiwaniu się językiem obcym w różnych sytuacjach. 

więcej na www.cambridgeenglish.org/pl
 
 
 
cement