Jakość w nauczaniu

Rekomendacje słuchaczy

"Nauka w Expercie bardzo mi pomogła. Lekcje nie są monotonne i wydają się ciekawe. Nie pracuje się jedynie z podręcznikiem, ale także z komputerem, słucha się muzyki i ogląda filmy. W czasie nauki języka francuskiego w Expercie brałam udział w różnych konkursach. Ale moim największym osiągnięciem jest wygranie "Konkursu Burgundzkiego", który daje mi możliwość nauki w Europejskim Liceum w Dijon we Francji. Bez wahania poleciłabym Experta znajomym."

Justyna Warzecha

"Oczywiście, że nauka w Expercie pomogła mi w osiągnięciu zamierzonych celów, po prostu bez Experta nie śniłbym nawet o zdaniu jakiegokolwiek egzaminu międzynarodowego. To tutaj nauczyłem się najwięcej, szkoła Expert była dla mnie pierwszorzędnym źródłem angielskiego. Najwięcej nauczyłem się właśnie tutaj. Rzadko kiedy można połączyć profesjonalizm z przyjazna atmosferą, a w Expercie wszystko to jest na miejscu. Poleciłbym Experta każdemu, to najlepsza szkoła językowa"

Michał Sztepiuk

W Expercie uczę się od 6 lat. Naukę zaczęłam na poziomie pre-intermediate, a teraz uczestniczę w kursie na poziomie Advanced. W trakcie nauki trafiłam na wspaniałych lektorów. Dzięki pani Kasi “złapałam bakcyla”, a teraz kontynuuję kurs z panem Konradem, który jest dla mnie wielkim autorytetem. Dużym plusem są zajęcia z native speakerem ze Szkocji. Joe ma wysokie kwalifikacje i ciekawą osobowość dzięki czemu przebieg kursu jest bardziej urozmaicony.

W zeszłym roku udało mi się zdać egzamin FCE. Nie jestem jeszcze pewna czy zdobycie certyfikatu przyda mi się w pracy zawodowej, ale na pewno daje ogromną satysfakcję. To przede wszystkim sprawdzenie siebie i ukoronowanie paru lat nauki. Staram się wykorzystać swoje umiejętności językowe w trakcie prywatnych wyjazdów wakacyjnych.

Nauka języka stała się moim hobby, a zarazem świetną rozrywką głównie dzięki wspaniałej atmosferze panującej na lekcjach. Dla mnie dużym ułatwieniem było zsynchronizowanie terminów mojego kursu i moich dzieci, dzięki czemu nie traciłam czasu na dodatkowe dowożenie.

Polecam naukę w Expercie moim znajomym, ale zaznaczam, że warto mieć sprecyzowane oczekiwania wobec przebiegu nauki oraz jasno je formułować, co pozwala uniknąć ewentualnych rozczarowań.

Małgorzata Gzyl

cement