Jakość w nauczaniu

Rekomendacje słuchaczy

"Nauka w Expercie bardzo mi pomogła. Lekcje nie są monotonne i wydają się ciekawe. Nie pracuje się jedynie z podręcznikiem, ale także z komputerem, słucha się muzyki i ogląda filmy. W czasie nauki języka francuskiego w Expercie brałam udział w różnych konkursach. Ale moim największym osiągnięciem jest wygranie "Konkursu Burgundzkiego", który daje mi możliwość nauki w Europejskim Liceum w Dijon we Francji. Bez wahania poleciłabym Experta znajomym."

Justyna Warzecha

"Oczywiście, że nauka w Expercie pomogła mi w osiągnięciu zamierzonych celów, po prostu bez Experta nie śniłbym nawet o zdaniu jakiegokolwiek egzaminu międzynarodowego. To tutaj nauczyłem się najwięcej, szkoła Expert była dla mnie pierwszorzędnym źródłem angielskiego. Najwięcej nauczyłem się właśnie tutaj. Rzadko kiedy można połączyć profesjonalizm z przyjazna atmosferą, a w Expercie wszystko to jest na miejscu. Poleciłbym Experta każdemu, to najlepsza szkoła językowa"

Michał Sztepiuk

cement