Jakość w nauczaniu

Historia szkoły

Centrum Językowe Expert istnieje od stycznia 2000. Przez ponad dziesięć lat zdobywaliśmy doświadczenie pozwalające zaoferować Państwu usługi edukacji językowej na najwyższym poziomie.

W chwili obecnej prowadzimy kursy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego i czeskiego dla osób prywatnych (dzieci od 3 roku życia, młodzieży i dorosłych) oraz firm i instytucji publicznych na poziomach zaawansowania zgodnych z Ramowym Opisem Kompetencji Językowej opracowanym przez Radę Europy (Council of Europe) – Common European Framework of Reference (CEFR).

Od samego powstania przywiązujemy ogromną wagę do jakości prowadzonych zajęć i wysokich kwalifikacji zatrudnianych nauczycieli. Owocuje to wzrostem ilości osób zdających międzynarodowe egzaminy oraz stałym podwyższaniem się poziomu znajomości języka przez naszych słuchaczy.

Szkoła posiada własną bibliotekę językową wyposażoną w setki angielskich i niemieckich pozycji książkowych, kaset audio i video, cd-romów oraz innych materiałów do nauki języków.
Ponadto posiadamy pracownię komputerową z dostępem do internetu, w większość sal lekcyjnych wyposażona jest w tablice interaktywne wraz z oprogramowaniem do podręczników.

cement