Jakość w nauczaniu

O Nas

Centrum Językowe EXPERT istnieje od stycznia 2000. Przez ponad sześć lat zdobyliśmy doświadczenie pozwalające zaoferować Państwu usługi edukacji językowej na najwyższym poziomie.

CJ Expert to nowoczesna i stale się rozwijająca szkoła języków obcych. W chwili obecnej prowadzimy kursy dla osób prywatnych (dzieci od 3 roku życia, młodzieży i dorosłych) oraz firm i instytucji publicznych. Od samego powstania przywiązujemy ogromną wagę do jakości prowadzonych zajęć i wysokich kwalifikacji zatrudnianych nauczycieli. Owocuje to wzrostem ilości proponowanych kursów i liczby słuchaczy.

W naszych szkołach mają Państwo łatwy i wygodny dostęp do biur i sal wykładowych.

Zajęcia prowadzone są w szkole w Nysie, Brzegu i Otmuchowie. Szkoła posiada własną biblioteczkę językową wyposażoną w setki angielskich i niemieckich pozycji książkowych, kaset audio i video oraz innych materiałów do nauki języków. Ponadto posiadamy pracownię komputerową z dostępem do internetu.
Dostęp do biblioteczki i zasobów internetowych jest bezpłatny dla lektorów i słuchaczy naszej szkoły.

Wszystko stworzyliśmy dla Państwa po to, aby umiejętność posługiwania się językami obcymi stała się w niedalekiej przyszłości umiejętnością powszechną. Życzymy sukcesów w nauce i poznawaniu świata.

Zespół Centrum Językowego ExperT

cement